«Переговірник» Марчук в ефірі медведчуківського 112-го каналу: Росія хоче Крим в обмін на ДонбасПредставник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук заявив, що йому надходили пропозиції "зняти питання Криму" для закінчення війни на Донбасі.


Про це він сказав в ефірі "112 Україна", який належить одіозному Віктору Медведчуку.


Як передає Українська правда, за словами Марчука, одним з варіантів для вирішення конфлікту на Донбасі пропонують офіційну відмову України від окупованого Криму.


"Я беру участь ще в двох міжнародних платформах щодо Донбасу, то на каву-брейкових паузах кажуть, що якщо Україна офіційно відмовиться, зніме кримську проблему, то це може бути серйозна платформа для вирішення питань на Донбасі", — розповів Марчук.


При цьому Марчук зазначив, що при цьому перемовники не дають гарантій, що і після цього остаточно питання Донбасу буде вирішене.


"Вони кажуть, що це не остаточне рішення, мовляв, це приватне. Але розмови ведуть зі мною не приватні особи", — додав він.


При цьому Марчук не уточнив, від кого саме надходять подібні пропозиції.


Він зазначив, що поки не бачить компромісу, яке б сприйняло українське суспільство і додав, що наразі мова не йде про компроміс, як такий, бо йдеться про угоду з Путіним і згоду України на всі умови, які він висуває.


Раніше повідомлялося, що переговори в рамках Тристоронньої контактної групи у Мінську близькі до безвихідної ситуації, а Росія прагне заморозити конфлікт. Раніше, Соратник Медведчука, работник КГБ Марчук уже заговорил про «болезненный компромисс» с РФ.


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/peregov-rnik-marchuk-v-ef-r-medvedchuk-vskogo-112-go-kanalu-ros-ya-khoche-krim-v-obm-n-na-do”