В ОРДЛО пацієнтів погрожують виганяти зі стаціонару, якщо ті не проголосують на "виборах" – розвідка

За даними розвідки, в усіх лікарнях у пацієнтів перевіряють наявність "паспортів ДНР/ЛНР", аби хворі проголосували на псевдовиборах

Російські окупаційні адміністрації посилюють заходи з примусу до голосування на "виборах" усіх осіб, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей. Зокрема, у стаціонарах лікарень пацієнтів попередили про примусове виписування з формулюванням "за порушення режиму лікування", якщо вони не проголосують. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

За даними розвідки, у всіх медустановах у пацієнтів перевіряють наявність "паспортів ДНР/ЛНР".

Окрім того, окупаційні адміністрації посилюють тиск на керівництво бюджетних та приватних організацій і підприємств, зокрема на керівників навчальних закладів. Їх попереджають про звільнення з роботи у разі, якщо їхні підлеглі і студенти не проголосують на "виборах", повідомляє ГУР.

"Головам міських (районних, селищних) рад" надійшло розпорядження забезпечити можливість отримання так званого паспорта громадянина "ДНР/ЛНР" за спрощеною процедурою всім особам, які побажають взяти участь у так званих виборах. Передбачено, що навіть 11 листопада мають забезпечити можливість оформити так званий паспорт і показати його на виборчій дільниці для участі в голосуванні", – йдеться в повідомленні розвідки.

Напередодні окупаційне командування на Донбасі ухвалило рішення про приведення російських військ до вищих ступенів бойової готовності, щоб не допустити поширення протестних настроїв і зростання соціальної напруженості під час проведення "виборів".

За даними ГУР, на майбутніх виборах" в ОРДЛО голосуватимуть не більш ніж 30% виборців, а російських військових вноситимуть до списків місцевих виборців.

Голова Служби безпеки України Василь Грицак розповів сьогодні, 9 листопада, на прес-конференції, що відомство дістало дані про заготовлені результати "виборів" на Донбасі. За даними СБУ, ватажком бойовиків "ДНР" повинен стати Денис Пушилін, лідером терористичної організації "ЛНР" – Леонід Пасічник.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-u-ordlo-patsijentiv-pogrozhujut-viganjati-zi-statsionaru-jakshcho-ti-ne-progolosujut-na-viborah-rozvidka-492047.html”