У Миколаєві евакуювали учнів за школи через розпилення невідомого аерозолюУ середній школі у Миколаєві рятувальники евакуювали 400 дітей через розпилення невідомого аерозолю із різким запахом.


Про це прес-центр ГУ ДСНС України у Миколаївській області.


“Попередньо 32 дитини направлено до лікувальних закладів з метою уточнення стану здоров’я. Життю дітей загрози немає”, — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, повідомлення про те, що у будівлі школи, розташованій у Заводському районі міста Миколаєва, розпилено невідомий аерозоль із різким запахом, рятувальники отримали 21 травня.


1 з 2


На місце прибули хіміки Головного управління на пересувній хіміко-радіологічній лабораторії, чергова зміна оперативно-координаційного центру та відділення Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України.


Зі школи евакуйовані близько 400 учнів.


Наразі спеціалістами проведено відповідні заміри, небезпечних речовин не виявлено. Роботи з обстеження будівлі школи тривають.


На місці працюють бригади швидкої медичної допомоги, співробітники поліції.


Як повідомлялось, 8 травня у Черкасах під час шкільної лінійки сталось масове знепритомнення учнів. До міської лікарні із ознаками отруєння органів верхніх дихальних шляхів було госпіталізовано більше 50 учнів і чотирьох вчителів. Наразі причини отруєння залишаються невідомі, слідство триває.