Lufthansa офіційно вибачилася за рекламу до ЧС-2018, у якій Київ видали за Москву

Керівництво німецької авіакомпанії Lufthansa принесло офіційні вибачення за свій рекламний ролик до Чемпіонату Світу з футболу 2018 у Росії, у якому Київ видали за Москву.

Про це посол України у Німеччині Андрій Мельник у своєму Twitter.

“Приємно, що м‘яка сила української дипломатії спрацьовує: вище керівництво компанії “Люфтганза” в адресованому послу офіційному листі принесло вибачення перед українцями за скандальний відео-ролик, відзнятий у Києві”, – написав Мельник.

Він опублікував і сам лист, надісланий від імені віце-президента з маркетингу авіакомпанії Lufthansa 5 червня.

Приємно, що м‘яка сила ??дипломатії спрацьовує: вище керівництво ??компанії «Люфтганза» в адресованому послу офіційному листі принесло вибачення перед українцями за скандальний відео-ролик, відзнятий у Києві

— Andrij Melnyk (@MelnykAndrij)Раніше Lufthansa у своєму ролику до чемпіонату світу-2018 в РФ видала Київ за Москву, тому що у Росії було важко отримати дозвіл на зйомку.

В авіакомпанії наголосили, що відео знімали в Україні “з логістичних міркувань”, і це є звичною практикою для рекламних роликів.

Згодом Lufthansa видалила з YouTube та Facebook рекламний ролик.

Нагадаємо, минулого місяця у Києві під час ЛЧ двічі з’являлася реклама “Газпрому”: спочатку її прибрали на Хрещатику, проте згодом на НСК “Олімпійський” знову помітили банер російської компанії.

В УЄФА ж заявили, що реклама “Газпрому” на стадіоні абсолютно законна.