В інтернеті представили рендер концепту Mitsubishi evolution

Багато любителів автомобілів, створених інженерами Mitsubishi очікують той момент, коли вийде спадкоємець знаменитого Mitsubishi Lancer Evolution, знятий з виробництва у вересні минулого року. Незалежні художники представили своє бачення спортивного седана Mitsubishi, віднесеного до 2019 модельного року.

Слід нагадати, що восени минулого року Mitsubishi виставила на продаж останній примірник седана Mitsubishi Lancer Evolution в модифікації Final Edition, за який автолюбителі викладуть 76 400 доларів. Нещодавно було анонсовано показ нового концептуального Mitsubishi evolution,який представлять на Токійському автосалоні. Наголошується, що новинка повинна стати затребуваним кросовером, а не спортивним седаном.

Поряд з цим дизайнери порталу motor1 презентували свою візуалізацію Mitsubishi Evo в кузові седан, так як підкреслюється, що створення наступника Mitsubishi Lancer Evolution поки не заплановано. Седан оснастили примітним спортивним оформленням кузова, підкреслений хижої оптикою і вентиляційними отворами на капоті. На задній частині авто можна відзначити масивний аеродинамічний крило.

Потрібно сказати, що японська компанія Mitsubishi в даний час дотримується стратегії, що передбачає трансформацію знаменитих спорткарів у кросовери. Нещодавно була відроджена модель Eclipse, стала позашляховиком Eclipse Cross.