Яндекс представив додаток для відстеження показників сайту AppMetrica

Тепер власники сайтів зможуть відстежувати через новий додаток «Яндекса» AppMetrica показники своїх ресурсів. Для цього підійде практично будь-який смартфон або планшет, оснащений операційною системою Android або iOS. Також додаток буде функціонувати на основі Windows Phone.

Серед ключових можливостей програми подання звітності в стислій та компактній формі, щоб не займати користувачів довго. Крім цього, AppMetrica здатна відстежувати роботу угруповань і перемикати семплірування.
За допомогою програми можливо помістити необхідні параметри метрики, які доступні в результаті відкриття програми. Керуючи тестовими пристроями час у пошуках ідентифікатора витрачати більше не доведеться, адже установка одного з перемикачів в автоматичному режимі додасть його в розділ текстових.

AppMetrica має також спеціальною функцією гостьового доступу. До нього досить легко можна підключити колегу або ж іншого юзера. У меню позначаються практично всі видані доступи, які можуть бути відредаговані або ж зовсім відкликані. Придбати мобільний додаток можна в app store або Google Play Market.