У Чернігові школи та лікарні зачинили на карантин

Від сьогодні, через значне перевищення епідпорогу захворюваності на грип (16 %), у Чернігові в школах і лікарнях запровадили карантин.

Про це повідомили у прес-службі ЧМР.

Як зазначається, з 14 січня навчання у школах міста не розпочнеться, і це триватиме до покращення ситуації.

За словами начальника управління охорони здоров’я міської ради Владислава Кухаря, у місті проводитимуть цілий комплекс заходів, зокрема, обмеження вільного доступу до стаціонарних відділень лікарень для відвідувачів. Він розповів, що з деяких лікарень створюватимуть спеціальні палати для хворих.

Кухар наголосив, що у групі ризику — діти, люди зі складними супутніми захворюваннями, вагітні жінки.

За його даними, станом на сьогодні у Чернігові 106 осіб хворих на пневмонію різного ступеня тяжкості, котрі перебувають на стаціонарному лікуванні. Крім того, у місті вже зафіксували дві смерті від пневмонії з ускладненнями, які сталися через пізнє звертання за медичною допомогою.

“Наразі у дитсадках відсутні 57,5 % дітей, з них, за словами батьків, 9,5 % — через хворобу. Школярі — на канікулах, але багато вчителів наразі перебувають на лікарняному”, — додав начальник управління освіти міськради Василь Білогура.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/zhyttya/u-chernigovi-shkoly-j-likarni-zachynyly-na-karantyn_909368.html”