«Україна в легкій шизофренії». Радник Єрмака — про зміну образу Зеленського і невдоволення цим українців

Радник глави Офісу президента Андрія Єрмака Михайло Подоляк в інтерв’ю Радіо НВ прокоментував невдоволення українців зміною образу президента Володимира Зеленського.

Об этом сообщает Компромат«Україна дійсно знаходиться в легкій шизофренії (в хорошому сенсі цього слова): з одного боку, країна хоче якісь легкі сучасні форми, онлайн — грубо кажучи, дуже красивого „швейцарського президента“, який буде махати рукою. А з іншого боку, вона хоче дуже жорсткий управлінський підхід у виконанні саме першої особи, тому що воно натягує на себе всю відповідальність», — зазначив Подоляк.


  • Повне інтерв’ю з Михайлом Подоляком


За його словами, всі репутаційні ризики, які зараз несе нова, не до кінця перезавантажених система, відчуває на собі не тільки Зеленський.


«Президент абсолютно не змінився, — він уособлює точно таку ж молодість, напір і бажання вирішувати якісь завдання в онлайн-режимі, як і рік тому. Нічого не змінилося — просто обсяг завдань, які на нього звалилися, збільшується, тому що система інертна, вона часто зламана і вимагає того, щоб їй провели перезапуск», — стверджує Подоляк.


Як зазначив радник Єрмака, в Україні неефективні рішення приймаються на всіх рівнях, включаючи найвищий. Управлінських вертикалей немає.


Читайте також:
  • Радник Єрмака: Коломойський іноді любить потролити Зеленського
  • Створює атмосферу, говорить з олігархами. Радник Єрмака розповів про обов’язки Шефіра в Офісі президента


«[Зеленський] зіткнувся з тим, що доводиться часто одноосібно приймати рішення, втручатися практично в будь-які завдання і вимагати-вимагати-вимагати. […] Він брав на себе певні зобов’язання і давав певні надії людям: „Ми будемо модернізувати інфраструктуру країни, змінювати підходи до управління“ і т. д. Він це і намагається робити. Його особиста присутність у тому числі на відкриттях, як ви говорите, якихось об’єктів у межах будівництва — це тому, що у нас система не перезавантажилася в повному обсязі. І чиновники реагують тільки на пряму, особисту участь президента», — додав Подоляк.


Інтерв’ю з радником глави Офісу президента Михайлом Подоляк
Радіо НВ · Запитання тут ставимо ми: Михайло Подоляк, антикризовий радник Андрія Єрмака


Редактор: Діана Ковальова


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-vse-toy-zhe-molodiy-radnik-yermaka-mihaylo-podolyak-novini-ukrajini-50112555.html”