Шмигаль відреагував на участь Степанова в місцевих виборах

Участь глави МОЗ Максима Степанова в місцевих виборах не суперечить законодавству, заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Об этом сообщает Русский слон«Щодо участі в місцевих виборах членів уряду — це не заборонено законом. Міністр не бере участі в агітаційних заходах, тому балотуватися закон дозволяє», — сказав він у Верховній Раді у відповідь на запитання нардепа від Європейської солідарності Олексея Гончаренка.


Шмигаль додав, що в разі участі в агітаційних заходах, Степанову доведеться брати відпустку.


«Наразі такі заходи не плануються», — додав він.
Партія Слуга народу включила ексглаву Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова першим номером в списку кандидатів у депутати Одеської обласної ради.


За словами глави МОЗ, він погодився очолити обласний список президентської партії, оскільки бачить в цьому шанс реалізувати обіцяні президентом Володимиром Зеленським реформи на місцях.


Читайте також:
Тріумфу вже не буде. Чому Слугу народу чекає складна кампанія на місцевих виборах — аналіз НВ


Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року. Цього року вони відбудуться в умовах пандемії коронавірусу.


5 вересня стартувала передвиборча кампанія. 15 вересня розпочався процес офіційного висунення кандидатів в депутати місцевих рад і на посади сільського, селищного, міського голів.


Редактор: Тетяна Габедава


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/maksim-stepanov-yde-na-miscevi-vibori-yak-reaguyut-v-kabmini-novini-ukrajini-50112780.html”