Довибори у Раду: ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів у нардепи

Довибори в Раду відбудуться в один день з місцевими виборами — 25 жовтня  — Довибори у Раду: ЦВК зареєструвала ще чотирьох кандидатів у нардепи
Довибори в Раду відбудуться в один день з місцевими виборами — 25 жовтня


Довибори на Чернігівщині відбуваються через смерть депутата Валерія Давиденка

Об этом сообщает Компромат ГРУ


Центральна виборча комісія зареєструвала чотирьох нових кандидатів у народні депутати на довиборах у Верховну Раду по 208 округу в Чернігівській області. Всього вже зареєстровано 17 кандидатів у нардепи.


Про це повідомляє пресслужба ЦВК.


Зокрема, ЦВК зареєструвала помічника адвоката адвокатського об’єднання «Адвокати України» і члена Партії простих людей Сергія Капліна Владлену Каплін; члена партії «Сам за себе» Віктора Карповича; директора ТОВ «НТК», члена партії «Товариш» Дениса Нечепорука, а також керівника мережі ресторанів китайської кухні ТОВ «Брюс Лі», члена Партії захисників Вітчизни Володимира Нечипоренка.


Останній день реєстрації кандидатів у депутати — 29 вересня включно.


Нагадаємо, що підставою для оголошення довиборів до Верховної Ради у 208 окрузі стала смерть члена депутатської групи «Довіра» Валерія Давиденка. Тіло політика з вогнепальним пораненням голови було знайдене ввечері 23 травня в туалеті київського офісу. Кримінальне провадження відкрите й розслідується за статтею 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство


Зазначимо, що перший кандидат в нардепи на довиборах в Раду був зареєстрований 3 вересня.


Читайте також: «Нова гречка» та польоти на повітряній кулі. Як політики купують виборців


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/dovibori-u-radu-cvk-zarejestruvala-shche-chotiroh-kandidativ-u-nardepi--707982.html”