Харківська міськрада спростувала чутки про смерть Кернеса

Кернеса лікують від COVID-19 у німецькій клініці "Шаріте"

Харківська міська рада 2 жовтня опублікувала заяву, у якій спростувала чутки про смерть мера міста Геннадія Кернеса, якого лікують від COVID-19.

Об этом сообщает DEDAL

За даними міськради та виконкому, життю міського голови ніщо не загрожує.

"Хвиля чуток про його нібито смерть, яка накрила вчора ввечері харківські пабліки та соцмережі, – не більше, ніж фейк, виготовленням і розповсюдженням якого займаються політичні опоненти чинного мера, у тому числі й ті, хто конкурує з ним за посаду міського голови на майбутніх виборах", – ідеться в повідомленні.

Як зауважили в міськраді, Кернес не записує будь-яких відеозвернень, оскільки у відділенні клініки "Шаріте", де його лікують, заборонено користування гаджетами – як пацієнтам, так і тим, хто їх відвідує.

"Закликаємо всіх харків’ян, представників ЗМІ та адміністраторів пабліків у соцмережах не поширювати фейки про здоров’я Геннадія Кернеса", – підкреслили в міськраді.

Мером Харкова Кернес є з 2010 року, до того обіймав посаду секретаря міської ради й деякий час виконував обов’язки градоначальника.

23 вересня 2020 року партія "Блок Кернеса – Успішний Харків" висунула Кернеса на посаду міського голови.

Того ж дня про рішення балотуватися на пост мера Харкова оголосив екснардеп Михайло Добкін, хоча в липні він оприлюднив передвиборчий ролик про Київ.

Пояснюючи своє рішення, Добкін сказав, що це "страхувальний варіант для Кернеса".

Кернес заявив, що вважає це недружнім жестом з боку Добкіна.

Загалом міськвиборчком Харкова зареєстрував 15 кандидатів у мери.

Місцеві вибори в Україні заплановано на 25 жовтня. Вибори відбудуться на всій території України, крім окупованого Росією Криму й окремих територій Донецької та Луганської областей. Виборча кампанія стартувала 5 вересня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/harkivska-miskrada-sprostuvav-chutki-pro-smert-kernesa-1521173.html”