Кучер: Як почувається Кернес? За моїми даними, погано

Кучер: До певного часу Харків узагалі не визнавав коронавірусу

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер в інтерв’ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону розповів, що, за його інформацією, мер Харкова Геннадій Кернес, який заразився коронавірусом, почувається погано.

Об этом сообщает Политика 2.0

Журналіст зазначив, що дані про здоров’я Кернеса надходять суперечливі.

"[Як почувається Кернес?] За моїми даними, погано. Але коректніше буде все-таки мені не коментувати цієї ситуації", – сказав Кучер.

Він зазначив, що спочатку Кернес, як і багато харків’ян, не визнавав проблеми коронавірусу.

"У цьому і полягає велика проблема. Це проблема, у якій він перебуває, і проблема загалом Харківського регіону – ви знаєте, що останнім часом ми в антилідерах. Мене це вкрай турбує. До певного часу Харків узагалі не визнавав коронавірусу. На жаль, але є люди, які досі не бачать і не чують нічого про нього. Водночас лікарні переповнені", – сказав Кучер.

Він звернувся до харківського градоначальника і побажав йому здоров’я.

"Я б хотів звернутися до Геннадія Адольфовича і побажати йому здоров’я передусім. Вважаю, що підтримка зараз – це важливо", – зазначив Кучер.

Гордон запитав, чи повернеться Кернес до виборів у Харків.

"Я висловлю свою думку: ні", – сказав голова Харківської області.

Інтерв’ю з Кучером вийде сьогодні на YouTube-каналі "Дмитрий Гордон". Трансляція розпочнеться о 18.00.

Кернес востаннє з’являвся на публіці 23 серпня, на заходах до Дня міста та Дня національного прапора. 14 вересня видання ZN.UA повідомило, що він у перших числах вересня захворів на COVID-19 і його госпіталізували із двостороннім запаленням легенів. Джерела видання стверджували, що Кернес був у комі. 15 вересня в Харківській міськраді підтвердили, що Кернеса госпіталізували з коронавірусом, але зазначили, що він "багато і дуже голосно сміявся" з повідомлення про кому.

У ніч на 17 вересня Кернеса доправили в Німеччину на лікування у клініці "Шаріте". Рідні політика повідомляли, що стан його здоров’я стабільний. 2 жовтня бізнесмен, друг Кернеса Павло Фукс розповів, що в мера Харкова негативний результат тестування на коронавірус.

Упродовж останнього місяця у ЗМІ неодноразово з’являлася інформація про інсульт у Кернес та його смерть, але в міськраді ці чутки спростовували. "Жодного інсульту, ніякої втрати мови у Геннадія Кернеса немає, усе це відбувається лише в запаленій уяві його політичних опонентів", – заявив сьогодні, 9 жовтня, директор департаменту з питань інформації та зв’язків із громадськістю міськради Юрій Сидоренко.

61-річний Кернес є мером Харкова із 2010 року. Навесні 2014-го на нього вчинили замах, відтоді він пересувається у візку. На місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, він знову балотується в мери міста від партії "Блок Кернеса – Успішний Харків".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/kucher-jak-sebe-pochuvaje-kernes-za-mojimi-danimi-pogano-1522455.html”