Вісті з Полтави - У Полтаві замовили капремонт 450 метрів вулиці Коцюбинського за 10,7 млн грн

Вісті з Полтави — У Полтаві замовили капремонт 450 метрів вулиці Коцюбинського за 10,7 млн грн

Вулиця Коцюбинського

До кінця року у Полтаві планують відремонтувати прилеглу до автостанції частину вулиці Коцюбинського

Об этом сообщает Министерство правды


16 жовтня управління ЖКГ Полтави уклало договір на капітальний ремонт вулиці Коцюбинського — на ділянці від вул. Сінної до вул. Ватутіна. Ремонт 450 метрів дороги обійдеться місту у 10,7 млн₴ Виконувати їх буде ТОВ «Будівельник 2016». Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro .Ремонт цієї частини вулиці Коцюбинського місто запланувало ще минулого року. Тоді, навесні, був відкоригований старий проект. За ці розробки ТОВ «ПП «Полтавакомундорпроект» отримало 47,9 тис.₴До робіт у 2019-му так і не приступили, тому влітку 2020-го проектно-кошторисна документація зазнала ще одних змін, які коштували ще 12,6 тис.₴ Далі вона пройшла експертизу від ТОВ «Експртиза ЗО» — за 29,8 тис. грн й у серпні був оголошений тендер на сам капремонт з очікуваною вартістю 12,3 млн₴На конкурс заявилися дві компанії з наступними пропозиціями:


ТОВ «ДРСУ Полтава» — 10,5 млн грн;
ТОВ «Будівельник 2016» — 10,7 млн₴

Знижувати ціни вони не стали, тому більш економічно вигідною визнали дешевшу пропозицію «ДРСУ Полтава». Однак тендерний комітет її відхилив, бо у кошторисі учасник прописав такий вид робіт як «вилучення кореневої системи дерев, пнів і чагарнику», хоча тендер передбачав лише підрубку коренів.Скарг ніхто подавати не став, тому 16 жовтня договір уклали із «Будівельником 2016». За його умовами, підрядник має виконати капремонт 450 метрів дороги і тротуарів до кінця цього року. В рамках замовлення передбачено також облаштування заїздів і з’їздів, майданчиків під сміттєві контейнери, водовідведення, мощення тактильної плитки тощо. Після закінчення робіт фірма надасть 5-річну гарантію.Капремонт на вулиці Крамського — її відновлять на ділянці від Шевченка до Коцюбинського

Додамо, що у Полтаві уже почали ремонтувати сусідню вул. Крамського. Роботи на 200 м ділянці оцінили у 2,7 млн грн . Виконує їх той самий «Будівельник 2016». Капремонт цих двох ділянок важливий, адже це під’їзди до 2-ї автостанції, навантаження на яку значно посилиться після остаточного перенесення туди частини маршрутів з АС «Полтава-3», що знаходилася на вул. Зіньківській .


Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»


Джерело статті: “https://ukr-today.com/news/poltava/454364-vst-z-poltavi-u-poltav-zamovili-kapremont-450-metrv-vulic-kocjubinskogo-za-107-mln-grn.html”