З архіву ПУ. "Ах, вы сепары, мрази конченные!": У Києві сталася бійка через Бандеру і Шухевича (фото, відео)

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва 28 жовтня 2019 року розглянув апеляцію Київської міськради та націоналістичних організацій на скасування рішення про перейменування проспектів Московського та генерала Ватутіна на честь лідерів ОУН-УПА Степана Бандери і Романа Шухевича. У приміщенні трапилася жорстока бійка. Про це написало видання Іnsider, передають

Об этом сообщает Компромат 2.0

На засіданні представники громадських організацій висловили недовіру складу суду. Колегія дала їм час для того, щоб зробити це у письмовому вигляді. Причиною для недовіри стали викрики активістів біля суду, які нібито "висловлювали впевненість, що рішення буде на їх користь". На думку представників громадських організацій, ці люди могли чинити тиск на суддів.

Пізніше через "замінування" з приміщення евакуювали людей. А ще трохи згодом у суді трапилася бійка, під час якої учасники викрикували лайливі слова, звинувачували одне одного. Звучали фрази: "Ах, ви сепари, мерзоти кінчені!" Зрештою, противників перейменування вигнали із залу.

Депутат Київради Володимир Назаренко у коментарі виданню розповів, що спілкувався із чоловіками, які представляли противників перейменування вулиць. За словами Назаренка, ті почали штовхати його, після чого і виникла бійка.

"Одна справа, коли ці тітушки просто ходять на засідання, інше – коли починають розпускати руки", – відзначив депутат. Виданню не вдалося поспілкуватися з іншої стороною конфлікту – чоловіки швидко залишили територію. Зрештою, колегія суддів ухвалила рішення про те, що заяву про відвід розглядатиме інший суддя. Коли це буде – невідомо.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/z-arkhivu-pu-akh-v-separ-mrazy-konchenne-u-kyievi-stalasia-biika-cherez-banderu-i-shukhevycha-foto-video-352497.html”