У МОЗ заявили, що вже цього тижня кількість заражень Covid почне рости


Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що згідно з прогнозом, вже цього тижня очікується сплеск кількості випадків коронавірусу в Україні.

Об этом сообщает Политика 2.0

Про це заявив Степанов на суботньому брифінгу.

За словами очільника МОЗ, введення посиленого карантину продиктоване тим, що після новорічних свят відбудеться стрибок захворюваності. І щоб уникнути великої хвилі заражень, уряд вирішив обмежити контакти для громадян, аби потенційно хворі не могли активно розповсюджувати Covid-19.

За прогнозами МОЗ, вже цього тижня почнеться зростання кількості заражених людей, і не можна допустити, щоб це переросло у чергову велику хвилю поширення хвороби.

"Якщо ми зараз не ввели б посилені протиепідемічні заходи, то згідно нашим прогнозам, вже за декілька тижнів нам би довелося вводити більш жорсткий карантин. Період введення посилених карантинних обмежень з 8 по 24 січня збігається із завершенням інкубаційного періоду захворюваності на Covid-19 у людей, які потенційно інфікувалися під час новорічних свят.

Ми прогнозуємо збільшення, а в деяких регіонах — різке збільшення кількості інфікованих, які будуть, в тому числі, джерелом інфекції для оточуючих і становитимуть епідемічну небезпеку", — повідомив Максим Степанов.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/u-moz-zayavili-scho-vzhe-cogo-tizhnya-kilkist-zarazhen-covid-pochne-rosti-401010”