Червоний язик є симптомом небезпечної хвороби


Про це заявляють вчені з NHLBI, які виявили новий метод діагностування певних захворювань.

Об этом сообщает Устинов троллит

За їх словами, почервоніння і потовщення язика говорить про дефіцит вітаміну B12. Це, в свою чергу, стає причиною перніціозної анемії, що супроводжується порушенням кровотворення.

B12 необхідний організму і для нормальної роботи нервової системи, також від його рівня залежить вироблення здорових еритроцитів. Якщо цього вітаміну не вистачає, нервова система пошкоджується-процес супроводжується поколюванням і онімінням кінцівок, втратою рефлексів і слабкістю в м’язах. В такому випадку пацієнт може втрачати рівновагу і відчувати проблеми при ходьбі.

Якщо вчасно не поповнити запаси B12, кістки можуть стати слабкими і крихкими. На думку вчених, нестача вітаміну може також бути причиною розвитку депресії, недоумства і втрати пам’яті.

Дефіцит B12 супроводжується і іншими симптомами, наприклад, нудотою, здуттям, печією, втратою ваги і апетиту. Вчені рекомендують в таких випадках звертатися до лікаря, а для профілактики необхідно ввести в раціон молочні продукти, яйця, рибу, печінку, птицю і яловичину.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/chervoniy-yazik-e-simptomom-nebezpechnoyi-hvorobi-401228”