Заарештовано рахунки «Укрспирту»

Державний виконавець 24 травня 2018 року виніс постанову про арешт коштів держпідприємства “Укрспирт”, згідно з якою накладено арешт на всі банківські рахунки компанії, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ДП.Згідно з повідомленням, чиновниками державних органів до Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби було подано дублікат виконавчого листа у справі №810/549/15 з метою стягнення штрафних санкцій з ДП “Укрспирт”, незважаючи на неузгодженість податкового зобов’язання за рішенням про застосування фінансових санкцій за № 000291 та №000292 від 11.09.2014, на загальну суму 186,956 млн грн.


“ДП “Укрспирт” станом на 31 травня 2018 року не має заборгованості за податками, зборами, платежам. За відсутності заборгованості вживаються заходи щодо стягнення з підприємства 186,7 млн грн”, – йдеться в повідомленні.


ДП “Укрспирт” зазначає, що в судовому порядку скасував рішення, за яким було накладено стягнення, але усупереч цьому рішенню Вищого адміністративного суду накази про стягнення були прийняті до виконання.


“Укрспирт” перебуває в управлінні Міністерства аграрної політики і продовольства. Загальна виробнича потужність ДП – понад 30 млн дал на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.


Нагадаємо, на Сумщині хочуть “Наумівський спиртовий завод”, “Новосуханівський спиртовий завод” і “Сумиспирт”, які не працюють вже тривалий час.