На чернівецькій митниці та в обласному відділенні ДФС відбуваються обшуки у справі про контрабанду горіхів

Генпрокуратура за підтримки Служби безпеки України провела обшуки у приміщеннях ДФС і митниці Чернівецької області

21 листопада Генеральна прокуратура і Служба безпеки проводять обшуки у службових приміщеннях Головного управління Державної фіскальної служби Чернівецької області та чернівецької митниці. Про це повідомляють на сайті Генеральної прокуратури.

"Заходи зумовлені необхідністю перевірки інформації щодо причетності посадових осіб зазначених органів до незаконних схем ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах під час експорту горіхів волоських", – повідомили у ГПУ.

У відомстві нагадують, що цього року на території Вінницької області було затримано злочинну групу, яка використовувала аналогічні схеми експорту горіхів. Її дії завдали державі понад 300 млн грн збитків.

Досудове розслідування триває. Начальника ГУ ДФС у Вінницькій області, його першого заступника, а також підконтрольні керівникам суб’єкти господарювання повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 255 (створення злочинного угруповання), ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч.ч. 3, 5 ст. 27 (співучасть у злочині) і ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-na-chernivetskij-mitnitsi-ta-oblasnomu-viddilenni-gfs-prohodjat-obshuki-u-spravi-pro-kontrabandu-gorihiv-522804.html”