У Каліфорнії помер колишній гендиректор Walt Disney

У Каліфорнії помер зять Уолта Діснея, колишній керівник The Walt Disney Company Рон Міллер, повідомляє Bloomberg. Йому було 85 років.


Про це передає УНН.


Міллер займав пост президента, а потім генерального директора Walt Disney з 1978 по 1984 рік.


«Усі в Walt Disney глибоко засмучені смертю Рона Міллера. Його життя і спадщина нерозривно пов’язані з нашою компанією і родиною Діснея, тому що він був важливою частиною обох і як наш генеральний директор, і як зять Уолта», – цитує агентство заяву нинішнього президента і гендиректора компанії Боба Айгера.


Міллер професійно займався футболом, а зі своєю майбутньою дружиною Діаною Дісней познайомився на сліпому побаченні, влаштованому друзями. Вони одружилися в 1954 році. Пізніше Міллер пішов в армію, а після повернення став працювати продюсером в Walt Disney.


«Мало хто міг зрівнятися з Роном у розумінні історії нашої компанії, мало хто відчував до неї більш глибоку вдячність і повагу. Він щедро ділився своїм досвідом з усіма, хто хотів дізнатися більше», – сказав Айгер.


Довідка IA ZIK.


Брати Уолтер і Рой Дісней заснували свою компанію в жовтні 1923 року. З невеликої анімаційної студії вона перетворилася в одну з найбільших імперій індустрії розваг. Уолт Дісней помер в 1966 році, його брат Рой помер в 1971-у. Діана Дісней Міллер померла в листопаді 2013 року.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/02/11/u_kalifornii_pomer_kolyshniy_gendyrektor_walt_disney_1507161”