Головна особливість Samsung Galaxy S10 розлютила користувачів


Ось уже як три дні по всьому світу продаються флагманські смартфони Samsung Galaxy S10, які відрізняються один від одного розмірами, особливостями і частково технічним оснащенням. Оскільки багато покупців купили собі новинку в перший день продажів, вони вже встигли розповісти про неї свою думку в соціальних мережах, покористувавшись електронним пристроєм за ціною від 30 000 гривень більше 48 годин. Як і слід було очікувати, головна особливість нового флагмана привела всіх в злість.

Навіть на рекламних роликах компанія Samsung показує, що в Galaxy S10 є повноцінний сканер особи, який може використовуватися для розблокування смартфона, тим самим протиставляючи свою нову розробку технології Face ID в iPhone X. Проте, сканер особи в новому флагмані південнокорейської корпорації працює просто огидно, про що в мережі вже є сотні негативних відгуків, а з кожним днем ​​їх ставатиме все більше і більше. Головна претензія до надійності технології.

Так, наприклад, відома іноземна блогерша Джейн Вонг зуміла легко обдурити сканер особи в Samsung Galaxy S10 за допомогою фотографії свого брата, і цей відеоролик миттєво став хітом. Обійти Face ID в iPhone X неможливо, принаймні якщо не створювати точну копію особи власника смартфона в режимі 3D. На офіційному сайті Samsung при цьому вже з’явилася інформація про те, що технологія сканування особи у флагмані за 30 000 гривень, або ж дорожче, може працювати не зовсім коректно, і повністю покладатися на неї не варто.

Таким чином, простіше кажучи, Samsung визнає, що її сканер особи в Galaxy S10 набагато гірший такого в iPhone X, і саме тому, швидше за все, з флагмана південнокорейської корпорації не прибрали сканер відбитків пальців, запровадивши його в дисплей. Всім власникам нового смартфона топового рівня від одного з найвідоміших в світі брендів, щоб убезпечити свої дані, краще ніколи не використовувати програмний сканер особи, тому як нічим хорошим це не закінчиться, адже цю систему можна обдурити іноді навіть за допомогою фотографії сторонньої людини.


Джерело статті: “https://itechua.com/smartphones/54170”