Посли G7 вірять, що вибори президента будуть "по-справжньому конкурентними"

Посли країн "Великої сімки" в Україні вірять у те, що майбутні вибори президента України будуть "по-справжньому конкурентними".
Таку впевненість дипломати висловили у заяві, розміщеній у середу у Twitter французького головування y групі послів G7 у Києві.
"Посли G7 підтримають обраний Україною демократичний шлях. Нас надихає те, що президентські вибори 2019 року будуть по-справжньому конкурентними, а українські громадяни матимуть можливість вибору", — зазначили дипломати.
[L]
Вони повідомили, що будуть уважно стежити за цими виборами, а їхні країни надаватимуть спостерігачів у різні моніторингові місії і підтримуватимуть українські установи, які захищають виборчий процесс у рамках верховенства права.
"Ми поділяємо бачення звичайних українців стосовного того, аби прийдешні вибори були вільними, чесними, прозорими, мирними та відображали волю українських виборців", — йдеться у заяві дипломатів.
Нагадаймо, глава МЗС Австрії Карін Кнайсль заявила у Москві, що розчарована недопуском спостерігачів з Росії на вибори в Україні.

Джерело статті: “https://www.newsline.com.ua/society/posli-g7-viryat-shcho-vibori-prezidenta-budut-po-spravzhnomu-20032019185000”