Опору не спостерігаю, - поновлений на посаді мер Чернівців прийшов на роботу


Міський голова Чернівців Олексій Каспрук, якого суд поновив на посаді, вже став до роботи. Про це інформує Громадське радіо.

- Я вже на робочому місці. Опору не спостерігаю. Чекаємо керівника юридичного управління для того, щоб по акту прийняти печатки міської ради, виконкому. Вже став до праці, — сказав Каспрук.

За його словами, у рішенні суду йдеться про виплату йому грошей за період, поки він не виконував обов’язки міського голови.

- В рішенні суду є компенсація. Там буде зменшено до суми, яку я отримував у Центрі зайнятості, якщо я правильно зрозумів. Сподіваюся, що виплатять, — додав міський голова.

Каспрук зауважив: із секретарем ради Василем Проданом, який виконував обов’язки міського голови, він не спілкувався увесь цей час, поки був усунутий з посади. Каже: не мав можливості.

Сам же Продан, за словами Каспрука, на судові засідання не приходив – відправляв свого представника.

Особисто вони зустрілися сьогодні. Каспрук дав час, щоб секретар міськради звільнив кабінет.

Тепер Василь Продан повернеться на свою посаду секретаря міськради.

Втім, Каспрук не виключає, що Продан подаватиме апеляцію.

- Він, напевно, подаватиме апеляцію, бо він у процесі був залучений, як третя сторона на боці відповідача, — додав Олексій Каспрук.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/oporu-ne-sposterigayu-ponovleniy-na-posadi-mer-chernivciv-priyshov-na-robotu-370801”