У крові і тканинах Доренка не виявили отруйних речовин – ЗМІ

Доренко помер під час поїздки на мотоциклі

Версія про отруєння головного редактора радіостанції "Говорит Москва" Сергія Доренка не знайшла підтвердження за результатами експертизи. Про це 15 травня повідомив "Интерфакс" із посиланням на джерело, ознайомлене з перебігом розслідування причин смерті журналіста.

Слідів отруйних речовин у крові і тканинах Доренка не виявили, сказало джерело, додавши, що пріоритетною версією смерті залишаються природні причини – розрив аорти.

Головний редактор радіостанції "Эхо Москвы" Олексій Венедиктов підтвердив цю інформацію. За його даними, офіційний висновок про смерть буде видано 15 травня, після чого тіло можна буде поховати.

Генеральний директор радіостанції "Говорит Москва" Володимир Мамонтов сказав, що якщо документи надійдуть найближчим часом, прощання може бути організовано 17 травня.

9 травня Доренко помер після падіння з мотоцикла в Москві. Попередньо причиною того, що сталося називали серцевий напад.

Донька журналіста Катерина написала в поліцію заяву з проханням провести додаткову перевірку причин смерті батька. Вона вважає, що остання дружина Доренка Юлія була зацікавлена у смерті журналіста.

Через необхідність дочекатися результатів судово-хімічного дослідження 12 травня було скасовано прощання з Доренком.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-krovi-i-tkaninah-dorenko-ne-vijavili-otrujnih-rechovin-964493.html”