Демонтаж волонтерського намету у Харкові: міськрада подала позов до суду

Демонтаж волонтерського намету у Харкові: міськрада подала позов до суду — фото

KHARKIV Today / Сергій Козлов

Намет встановили у 2014 році

KHARKIV Today / Сергій Козлов


Харківська міська рада подала позов до Окружного адміністративного суду з вимогою прибрати волонтерський намет з центру міста.

Про це заявив директор департаменту територіального контролю Олексій Калина на засіданні виконкому Харківської міськради, передає KHARKIV Today.

За його словами, Харківська міськрада просить суд обмежити мирні акції біля волонтерського намету, а сам пункт для збору допомоги військовим перенести в інше місце.

Читайте також: Не всі харків’яни – за. Чому в Харкові зносять волонтерський намет для допомоги армії

"Юридичний департамент міськради сьогодні подав позов до Окружного адмінсуду з проханням обмежити зазначений захід шляхом заборони використання намету", — заявив Калина.

Він додав, що зараз знесення намету неможливе, оскільки це буде неправомірно.

Раніше влада Харкова запропонувала перенести волонтерський намет з площі Свободи на площу Захисників України.

Активісти відмовилися переносити його на площу Захисників України і заявили про готовність відстоювати свою позицію в суді.

Нагадаймо, що петиція про знесення намету набрала необхідну кількість підписів за добу. Мер Харкова Геннадій Кернес підтримав демонтаж волонтерського намету.

Намет Все для перемоги було встановлено на площі Свободи проукраїнськими активістами в середині вересня 2014 року.

За задумом активістів, він повинен був стати постійно діючою загальною платформою низки громадських ініціатив для допомоги армії і переселенцям.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/demontazh-volonterskogo-nametu-u-harkovi-miskrada-podala-pozov-do-sudu-50021721.html”