Порошенко дозволили допитати на детекторі брехні

Слідчі Державного бюро розслідувань отримали судовий дозвіл на допит колишнього президента України Петра Порошенка з застосуванням детектора брехні.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу ДБР.


Як зазначається, незважаючи на судове рішення, перевірка екс-президента на детекторі брехні можлива тільки за згодою самого Порошенка.


“Було рішення суду. Є санкція на проходження Петром Порошенком поліграфа, але тут важливо, що проходження поліграфа може бути тільки за його згодою”, – повідомили в ДБР.


Нагадаймо, колишнього президента України Петра Порошенка намагалися закидати тухлими яйцями, коли він вийшов з приміщення Державного бюро розслідувань після допиту.


12 серпня екс-президента України Петра Порошенка допитали в Державне бюро розслідувань у справі про можливе ухилення від сплати податків при купівлі телеканалу «Прямий». Екс-президента у будівлі ДБР чекали десятки активістів, які скандували: «Порох — геть!».


Також Порошенко відмовився від коментарів у будівлі ДБР, але у себе в партії розповів, що не має відношення до каналу «Прямий», з приводу якого його допитували, а сам допит назвав «провокацією і шоу». Між тим, голова ДБР Роман Труба прокоментував слова Порошенка про провокації, назвавши його «звичайним політиком», який підміняє поняття і викривляє інформаційну реальність.


За словами Труби, ДБР не розслідує жодної виробництва, яке б стосувалося діяльності телеканалу «Прямий» і його редакційної політики, сплати податків телеканалом, роботи журналістів. Проте в ДБР зареєстровано кримінальне провадження щодо можливого ухилення від сплати податків при продажу цього телеканалу Володимира Макеєнко.


«На жаль, Петро Олексійович з державницького людини перетворився у звичайного політика, який займається не тільки підміною понять, а й утиском інформаційної реальності, якщо йому це вигідно», — підкреслив Труба.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/poroshenko-dozvolili-dopitati-na-detektori-brehni/”