У Рівному розпочали облаштування "Маленького Версалю"

У Рівному розпочали облаштування

Будівельні роботи з облаштування туристичного об’єкту "Таємничі підземелля Рівного" розпочалися в обласному центрі.

Про це повідомляють організатори проєкту в Facebook.

"Перші будівельні роботи у таємничих підземеллях Рівного розпочалися з консерваційних заходів, спрямованих на збереження цегляної кладки підземної частини палацику "На Гірці" князів Любомирських", — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, після завершення першого етапу консервації будівельники розпочнуть спорудження саркофагу.

Як повідомляв Укрінформ, "Маленьким Версалем" у Рівному охрестили архітектурний комплекс, який будують у межах реалізації проєкту "Таємничі підземелля Рівного", профінансованого за кошти Європейського Союзу.

На реалізацію грантового проєкту буде спрямовано 500 тисяч євро: 90% коштів надасть ЄС, а 10% має бути виділено з міського бюджету.

У таємничих підземеллях Рівного — пам’ятці архітектури місцевого значення — постануть дві інтерактивні квест-кімнати. Фундаменти древніх мурів накриють археологічним вікном з вмонтованою системою світло-звукового шоу. У такий спосіб жителі та гості міста щовечора спостерігатимуть за археологічними знахідками, які переливатимуться різними кольорами під звуки класичної музики.

Цей унікальний туристичний об’єкт має бути збудовано й підготовлено до експлуатації впродовж року.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-tourism/2760276-u-rivnomu-rozpocali-oblastuvanna-malenkogo-versalu.html”