Трамп не піде на саміт ООН з клімату

Президент США Дональд Трамп — Трамп не піде на саміт ООН з клімату
Президент США Дональд Трамп


Замість саміту з питань клімату Трамп відвідає сесію Генасамблеї ООН, присвячену проблемі релігійних переслідувань у світі

Об этом сообщает http://6000amonthblog.com


Президент США Дональд Трамп відмовився взяти участь в саміті ООН, присвяченому зміні клімату.


Про це повідомляє CNN.


Відзначається, що замість саміту з питань клімату Трамп відвідає сесію Генасамблеї ООН, присвячену проблемі релігійних переслідувань у світі.


«Ця подія спрямована на те, щоб розширити міжнародну підтримку свободи віросповідання на тлі збільшення кількості випадків переслідування людей за їхні релігійні переконання, а також зростаючого числа нападів і руйнувань релігійних об’єктів», - заявив представник адміністрації президента під час брифінгу про поїздку Трампа.


За даними телеканалу, обидва заходи будуть проходити паралельно один одному.


Представник Держдепартаменту зазначив, що представляти США на саміті ООН з питань клімату буде перший заступник помічника держсекретаря з питань океанів, довкілля та науки Марсія Бернікет.


У саміті ООН з питань клімату візьмуть участь лідери з усього світу, включаючи прем’єрміністра Великобританії Боріса Джонсона, президента Франції Еммануеля Макрона і прем’єрміністра Індії Нарендру Моді.


Нагадаємо, напередодні, 20 вересня, у Нью-Йорку відбувся масштабний мітинг у рамках глобального протесту проти політики урядів, яка призводить до глобальної кліматичної кризи.


Протести відбулися також у багатьох інших містах США. Тисячі людей вийшли на вулиці Маямі, Бостона, Сан-Франциско та інших американських міст. У Вашингтоні сотні дітей-демонстрантів марширували до Капітолійського пагорба, де розташований Конгрес США.


Глобальний страйк охопив 20 вересня майже 150 країн, зокрема й Україну. Це був наймасштабніший в історії протест проти політики урядів, яка призводить до кліматичної кризи, та за впровадження екологічної та тривкої економіки.


21 вересня у штаб-квартирі ООН почався Молодіжний кліматичний саміт. На ньому виступить українка.


Джерело: Новое Время


Джерело статті: “https://glavcom.ua/world/observe/tramp-ne-pide-na-samit-oon-z-klimatu-626948.html”