16.10.19 20:29 Врятувати не можна залишити: у вівторок важкохворі пацієнти та їх родичі вийдуть під МОЗ.

Всеукраїнська громадська організація "Національний рух "За трансплантацію" підтримає пацієнтів та їх родичів. Ми наполягатимемо на якнайшвидшому дофінансуванні в поточному році державної програми закордонного лікування важкохворих українців.

Об этом сообщает http://nbnews.top

Ми підтримуємо новий склад МОЗу, але в першу чергу ми не політична організація, а громадська, і інтереси пацієнтів для нас вище наших власних.
Ми готові разом працювати щоб допомогти цим людям, разом з владою готові збирати гроші, шукати ресурси, і знайти будь-який шлях, щоб допомогти українцям які потребують термінової медичної допомоги.
Сподіваємось, що влада підтримає пацієнтів так, як зробили це ми.

Є речі важливіші за дружбу, політику та гроші. Це — життя людини. Нам не потрібні нові дороги та приватний космос, нам потрібно врятувати життя тих, хто потребує медичної допомоги зараз.
Ми запрошуємо об’єднатися всі організації, які дотичні до пацієнтів до та після трансплантації.
IDonor: Всеукраїнська платформа донорства Iryna Zaslavets приєднуйся, якщо не допоможемо тим, хто потребує пересадок зараз, то на другий рік не буде з ким йти на Говерлу та грати в футбол.
Також окремо запрошуємо
Lipska Nataliya Благодійний фонд «Крила надії»
Таблеточки
Благодійний Фонд "Сестри Даліли" Oksana Kulish
ВГО "Асоціація хворих на легеневу гіпертензію" Oksana Aleksandrova

Чекаємо всіх небайдужих 22.10.19 о 9:00 під стінами МОЗу

Ми втомилися від мітингів, але іншого дієвого способу змусити чиновників працювати наразі не бачимо. Місць тому пацієнти та їх родичі мали конструктивний діалог з представниками міністерства охорони здоров’я. Але за цей час гроші на лікування важкохворих в 2019 році досі не знайдені. Для розвитку сиистеми трансплантації в Україні також нічого глобально не зроблено. Навіть передбачені на розвиток трансплантації в Україні 112 мільйонів гривень з пілотного проекту досі лежать на рахунку міністерства не використані. Хоча на них вже можна було замовити все необхідне обладнання для реанімаційних відділень.

Родичам важкохворих більше немає куди йти. Їх рідним не можуть допомогти в Україні, немає в нашій країні лікарні де їм можуть надати таку медичну допомогу, немає по 3 млн грн в кожного з них щоб поїхати за кордон.

Можуть закінчитися лише проплачені акції, а батьків які хочуть врятувати життя своїх дітей не зупинить ніщо. Вони будуть стояти до кінця і готові до радикальних дій. Це називається батьківський інстинкт — готовий на все заради своєї дитини.

І ще одне. Від себе особисто. Я дуже не хочу, щоб нинішні керівники міністерства охорони здоров’я повторили долю своїх попередників. У мене ще є надія що все буде добре. Поки що...Джерело статті: “https://censor.net.ua/blogs/3154264/vryatuvati_ne_mojna_zalishiti_u_vvtorok_vajkohvor_patsnti_ta_h_rodich_viyidut_pd_moz”