У київському метро відбувся черговий збій роботи системи е-квитка

Фото: Київський метрополітен

Об этом сообщает http://infoportal24.org

Сьогодні, восьмого листопада, система електронного квитка в метрополітені знову дала збій повідомляє Київський метрополітен. Пасажирів попросили користуватись іншими видами оплати. Утім, представники КП ГІОЦ упродовж години полагодили систему.

Попередній збій системи відбувся 29 серпня 2019 року.

Пасажири в коментарях до повідомлення метрополітену про неполадки заявляють, що у разі несправності системи їх мають пропускати безкоштовно.

Нагадаємо, що фінальне тестування електронного квитка почнуть наприкінці січня 2020 року. Остаточно впровадити його обіцяють у квітні 2020 року. Раніше у КМДА планували повністю перейти на е-квиток 31 жовтня. Передбачалося остаточне вилучення з обігу жетонів метро та талонів у наземному транспорті. Але за два тижні до заявленої дати переходу на е-квиток у КМДА заявили про відтермінування через «невирішені проблеми поїздок для пільгових категорій пасажирів».

Тестувати електронний квитоку Києві розпочали першого листопада 2018 року. Закон про можливість запровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті Верховна Рада ухвалила на початку 2016 року.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/11/08/u-kyyivskomu-metro-buv-chergovyj-zbij-systemy-e-kvytka/”