Японія: пошкоджені тайфуном високошвидкісні поїзди відправлять на металобрухт

Японія: пошкоджені тайфуном високошвидкісні поїзди відправлять на металобрухт

Японія: пошкоджені тайфуном високошвидкісні поїзди відправлять на металобрухт

Всі 10 високошвидкісних поїздів, затоплених в парку відстою в Нагано (Японія) в результаті тайфуну «Хагібіс», що обрушився на країну в жовтні 2019 р, будуть списані і відправлені на металобрухт. Постраждалі склади курсували на лінії Хокурику Сінкансен, вісім з них належать залізничної компанії East Japan Railway (JR East), два — West Japan Railway (JR West). Затоплені поїзди, що налічують в цілому 120 вагонів, складають третину парку лінії Хокурику.

Об этом сообщает http://izobook.com

Незважаючи на те що деякі вузли рухомого складу можна використовувати повторно, пошкодження електрообладнання та електронних систем не дозволяють гарантувати надійність технічних засобів і безпеку руху. Тому власники прийняли рішення про утилізацію пошкоджених поїздів і закупівлю нових.

Станом на кінець вересня 2019 р балансова вартість всіх 10 поїздів становила 14,8 млрд ієн (135,6 млн дол. США), з яких на частку восьми складів серії Е7, що належать JR East, доводиться 11,8 млрд ієн, на частку JR West — 3 млрд ієн. Обидві компанії проведуть ретельну оцінку вузлів і деталей, придатних до повторного застосування, і мають намір списати в поточному фінансовому році, що закінчується в березні 2020 р збитки від вибуття високошвидкісних поїздів.

Наразі лінія Хокурику Сінкансен, що з’єднує міста Токіо і Канадзава, працює за скороченим на 20% графіком, використовуючи збережені 20 складів, один новий поїзд і один поїзд з резерву лінії Дзоецу. Оператори розраховують передати на постраждалу лінію п’ять нових поїздів серії Е7, які були замовлені для лінії Дзоецу і повинні надійти в 2020 р. Цього рухомого складу повинно вистачити для повного відновлення до кінця березня 2020 р руху за графіком, що діяв до тайфуну.

Поїзди серії Е7 для лінії Дзоецу купуються з метою заміни двоповерхових поїздів серії Е4, які тепер залишаться в експлуатації до побудови нового рухомого складу для лінії Хокурику.

https://www.railjournal.com/fleet/flood-damaged-hokuriku-shinkansen-trains-to-be-scrapped/

Передплати та гарантовано отримуй журнал «Залізничне постачання» у 2020 році!

Передплата на журнал «Залізничне постачання»


Джерело статті: “http://rws.in.ua/yaponiya-poshkodzheni-tayfunom-visokoshv/”