Матрацний секс-скандал з "слугою народу": Джокер злив листування з героїнею від імені Яременка

Пранкер "Джокер" під час листування з народним депутатом з фракції "Слуга народу" Галиною Третьяковою, яка під час засідання Верховної Ради обговорювала з чоловіком секс на новому матраці, дізнався його марку і порадив харчові добавки для поліпшення оргазму.

Об этом сообщает http://biznes-expert.com


Листування, яку пранкер вів від імені її колеги по фракції Богдана Яременка, "Джокер" оприлюднив у своєму Telegram-каналі.


"Поспілкувався з героїнею нового секс-скандалу, депутатом від Слуг Галиною Третьяковою. Від імені ще одного секс-героя Яременка. Дізнався марку матраца для любовних утіх "Венето". І що сексу бути — незалежно від державних справ!" — підписав він опубліковані скріни переписки.


У листуванні невідомий жартівник спробував отримати фото нового матраца під приводом покупки такого ж.


"Це до чоловіка. Але на вашому місці я б попросила фото СТАРОГО матраца", — пожартувала народний депутат.


Як повідомляв "Апостроф", раніше пранкер "Джокер" оприлюднив листування з заступником міністра інфраструктури України Олександрою Клітіною, що потрапила в гучний скандал, приводом для якого став той факт, що вона нібито отримала посаду через ліжко.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/government/2019-12-12/matrasnyiy-seks-skandal-so-slugoy-naroda-djoker-slil-perepisku-s-geroiney-ot-imeni-yaremenko/182902”