Доступний обід за 7 хвилин у "Промені"*


Абсолютно можливо, якщо ви любите соковиті пельмені та чебуреки. На фудкорті в РЦ “Промінь” їх готують дуже швидко, щоб кожен встиг смачно і доступно пообідати й встигнути вирішити усі справи.

Об этом сообщает Руспрес


На 4-му поверсі РЦ “Промінь” в затишному кафе “Сито&Соковито” готують лише дві страви: пельмені та чебуреки. Тому все так швиденько. Окрім оперативності, тут вражають доступні ціни. Наприклад, порція класичних пельменів обійдеться вам у 38 грн, а чебурек – 29₴


Ми спробували найпопулярніші класичні пельмені та сирний чебурек. Висновок: дійсно смачно. Велика кількість начинки та ніжне тісто. В меню є два типи порцій: “M” та “L” – одна для просто голодних гостей, а інша – для дуже голодних, кажуть у закладі.


Також тут пропонують оригінальні позиції. Наприклад, в меню є пельмені з куркою, лососем і шпинатом, а також з броколі та сиром Гауда і новинка – класичні смажені пельмені. Всі пельмені і чебуреки з меню можна взяти у замороженому вигляді додому, щоб приготувати для всієї сім’ї.Де шукати? На фудкорті Grand Central Food Terminal, що на 4 поверсі РЦ “Промінь”.


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/53453/dostupniy-obid-za-7-hvilin-u-promeni/”